Головна
Публікації
В жовтні в Україні виросли ціни на молоко

В жовтні в Україні виросли ціни на молоко

Ціни на закупівлю сировинного молока, згідно з твердженням асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», збільшились від 3 до 6 %, та закупається по ціні від 4,4 до 5,5 грн з урахуванням податку, в залежності від сорту, якості та місця виробництва.

Молоко – один з основних продуктів раціону для людини, він необхідний як дітям, так і дорослим. Якісне фабричне молоко не так легко дістати, тому ГК «Всесвіт», яка займає позицію одного з великих дистриб’юторів продуктів харчування, виділяє молочній продукції важливе місце серед нашого асортименту – ми співпрацюємо з найкращими зарубіжними та вітчизняними виробниками. Поєднуючи європейський досвід та відповідальність, наша компанія по праву займає одну з лідерських позицій на українському ринку харчових товарів. Крім того, ще одна наша спеціальність – транспортна логістика.

Експерти відмічають, що молочне господарство традиційно страждає від сезонності. Вартість сировини стала зростати вперше за дев’ять місяців – якщо загальний відсоток скорочення виробництва «молочки» дорівнює 4,4% в порівнянні з показниками минулого року за той самий період часу, то в вересні 2015 в порівняні з серпнем скорочення об’ємів виробництва – 8%. До кінця року воно впаде ще на 9-10 %.

Одразу за подорожчанням молочної сировини закономірним наслідком є підвищення цін на закупівлю та вартість кінцевого продукту. Не останню роль відіграють також загальні тенденції світового ринку молочної продукції.

Нагадаємо, що літом спостерігалась нестабільна ситуація з різницею в цінах на магазинне молоко та молоко на ринках.