Головна
Дистриб'юцiя

Дистриб'юцiя

  Група Компаній «Всесвіт»: дистрибуція продуктів в Україні

 Група компаній «Всесвіт» забезпечує повний комплекс послуг дистрибуції продуктів харчування і товарів для   господарства по Україні. Використовуючи сучасні технології і багаторічний досвід роботи на українському ринку   дистриб'юторських і логістичних послуг, «Всесвіт» став один з впевнених лідерів даної галузі. Карта   обслуговування  нашої компанії максимально покриває територію України. Бренди, з якими ми працюємо - це   кращі   вітчизняні та   зарубіжні виробники, продукція яких, завдяки нашій дистрибуції, виявляється на полицях   магазинів   найбільших  торгових мереж. Ми знаємо, як продавати продукт в Україні.

  Дистрибуція по Україні: наші відділення і партнери

  Для зручності і оптимальної організації роботи, центральний офіс ГК «Всесвіт» розташований в Києві. Ми   оперативно реагуємо на замовлення, швидко вирішуємо поставлені завдання, які стосуються просування і дистрибуції.

Знання ринку, орієнтація на цілі і завдання клієнта, професійний персонал - ось головні переваги ГК «Всесвіт».

Як провідний дистриб'ютор в Україні, компанія реалізує товари і безпосередньо, і через національні та регіональні роздрібні мережі рітейлерів. Серед наших партнерів такі провідні торгові мережі як Ашан, Fozzy Group, Metro, Novus, Фуршет, ЕКО Маркет, АТБ, Варус, Велика кишеня, Таврія, Billa, Епіцентр, Leroy Merlin, Космо і т.д.