Про компанію

Група компаній «Всесвіт» заснована в 1994 році і є однією з найбільших компаній в Україні в сфері імпорту, дистриб'юторських і логістичних послуг. Використовуючи багаторічний досвід в сфері логістичного обслуговування і дистрибуції, ми працюємо з передовими зарубіжними і вітчизняними продуктовими компаніями.

Наша діяльність це широкий спектр послуг - від проведення переговорів з національними мережами, узгодження умов співробітництва, матриці представленості, опрацюванням заявок, комплектації замовлень і до доставки товару на торгові майданчики України.

Дистриб'юція та імпорт

Група компаній «Всесвіт» надає повний комплекс послуг від митного оформлення вантажів, виведення продукції на ринок, до розвитку продажів і просуванню імпортних торгових марок на український ринок.

Ми здійснює пряму дистриб'юцію по всім національним мережам України, в стандартній роздробі міста Києва, а наші регіональні менеджери залучать до побудови продажів в кожній області України провідних регіональних дистриб'юторів, оптових клієнтів і нестандартні канали збуту продукції.

Група компаній «Всесвіт» - системний дистриб'ютор з надійною репутацією з 1994 року!

Логістична компанія

Що означають терміни 3 PL оператор, СОХ, WMS? З нашою логістичною компанією вам немає необхідності занурюватися в тонкощі транспортної та складської логістики, ми вже більше 20 років на цьому ринку.

Ми організуємо СВЗ (склад відповідального зберігання) для вашої продукції в наших складських комплексах в Києві, Дніпрі, Одесі. Ми пропонуємо сучасні складські комплекси з цілодобовою охороною, відеоспостереженням, автоматизованою системою обліку WMS, власний транспорт, регулярні маршрути по всій Україні, своєчасне повернення документів - це, якщо коротко, те, що ми робимо кожен день.

Готові запропонувати вам звільнитися від додаткових витрат і вищеописаних рутинних логістичних завдань. Група компаній «Всесвіт» зробить це для вас на адекватних умовах. Ви зможете сконцентруватися на розробці нових продуктів і розвитку власного бізнесу.