Головна
Публікації
Мінагропрод стурбовано ситуацією з молоком в Україні

Мінагропрод стурбовано ситуацією з молоком в Україні

Голова Міністерства аграрної політики Олексій Павленко заявив про намір підключити Антимонопольний комітет України до перевірки легальності підстав підвищення цін на молоко.

До цього призвела нестабільна ситуація з різницею цін на молоко в магазинах та у населення.

ГК «Всесвіт» забезпечує високоякісну дистрибуцію та логістику для зацікавлених компаній, як зарубіжних, так і вітчизняних. Багаторічний досвід та висока ефективність нашої методики дозволяє досягнути чудових результатів у вкрай короткі строки. Ми працюємо з найкращими продовольчими компаніями світу, забезпечуючи імпорт в Україну для найбільших компаній торгівельних мереж нашої країни.

За словами Павленко, роздрібна ціна на молоко в магазина зросла на 45%, оптові закупки – на 21%, ціни на сільгосппідприємствах – на 19%, а в населення «з рук» – тільки на 8%. Такий чудернацький розрив дає підстави до роздумів щодо спекуляціях та штучному накручуванні цін. Тому Мінагропром збирється звернутися в АМКУ за експертною оцінкою цією тривожною тенденцією.

За даними Госстату, ціни на продукцію тваринництва зросли на 48%. Нагадаємо також, що нещодавно Антимонопольний комітет України виписав торгівельним мережам, які були застигнуті на штучному завищенні цін, штраф на суму 203 млн грн.