Головна
Iмпорт
Постачальникам

Постачальникам

Україна – привабливий ринок для зарубіжних виробників.

Група компаній «Всесвіт» пропонує повний комплекс послуг з виведення на ринок, розвитку продажів і просуванню імпортних торгових марок на український ринок, а саме:

  1. Розробка маркетингової стратегії: оцінка конкурентного середовища, вибір оптимальної асортиментної лінійки, рекомендації по позиціонуванню, ціноутворенню та обсягу інвестицій.
  2. Дистриб'юція по всій території України: «Всесвіт» здійснює прямі продажі в національні мережі, роздрібні магазини Києва, Дніпропетровська, Одеси, а також співпрацює з локальними дистриб'юторськими компаніями у всіх обласних центрах. Є досвід організації ексклюзивних і фокусних команд, розробки і проведення національних акцій.
  3. Мерчендайзинг і BTL- підтримка є необхідними умовами досягнення високих показників продажів в сучасній торгівлі. Бренд-менеджери компанії розроблять комплекс ефективних промо-заходів, забезпечать його реалізацію, а також простежать за наявністю продукції на полицях магазинів у відповідності зі стандартами викладення.
  4. Доставка продуктів з Росії, Європи, Азії морським, автомобільним та залізничним транспортом. Для зручності постачальників ми можемо здійснювати поставки безпосередньо зі складу виробника. Є досвід організації складів відповідального зберігання на базі складських приміщень ГК «Всесвіт».
  5. Митне оформлення вантажів. Працюючи в постійному контакті з митними постами, ми знаходимося в курсі всіх змін законодавчої бази, що дозволяє проводити митне очищення максимально швидко і без зайвих витрат.
  6. Сертифікація. Наші співробітники допоможуть підготувати необхідний пакет документів для отримання українських сертифікатів та оформлення всіх необхідних документів для подальшої реалізації продукції на Україні.