Головна
Дистриб'юцiя
Портфель брендів
Особисті торгові марки

Особисті торгові марки

Кондитерська марка «Ma'cherie»

Наша власна солодка продукція

Уже довше двадцяти років ГК «Всесвіт» є одним з лідерів-імпортерів і дистриб'юторів якісних продуктових товарів в Україні – як імпортних, так і вітчизняних. Поступово ми розширили сферу своєї діяльності.

Ми раді представити нову торгову марку власного виробництва – кондитерські товари «Ma`cherie», які стануть до смаку всім любителям солодких ласощів. В асортимент «Ma`cherie» увійшли як випічка, так і мармелад й рахат-лукум самих різних смаків, соковита чурчхелла.

Для створення наших солодких шедеврів ми використовуємо тільки найкращі інгредієнти та продумані рецепти. Пишні, ніжні круасани з шоколадом або фруктовими наповнювачами, рум'яні пиріжки з начинкою, хрустке свіже печивко різних форм та смаків – ласуни й не тільки знайдуть для себе солодощі за смаком. Ми стежимо за тим, щоб широкий асортимент та якість кондитерської продукції поєднувалися з доступними цінами.

Марка «Ma`cherie» – це якість, доступність, відмінний смак. Ми пропонуємо гнучку систему знижок та цікавих пропозицій для потенційних клієнтів, швидку доставку в чітко обумовлені терміни (від однієї до двох діб) по всій Україні. Ми відкриті до роботи з оптовими покупцями, а також з торговими мережами, магазинами. Багаторічний досвід на ринку гарантує відмінні результати від співпраці.

Наші кондитерські товари відмінно доповнять продуктові полиці та будуть користуватися високою популярністю серед покупців.

Каталог товарів:

Скачати часть 1

Скачати часть 2