Головна
Логістика
Складська логістика

Складська логістика

 ГК «Всесвіт» надає комплексні складські логістичні послуги в Києві - зберігання і   обробку товарів для наших клієнтів на   сучасному власному складському комплексі відповідального зберігання (СОХ). Проводимо необхідну внутрискладську   обробку вантажів, інвентаризацію, сортування, стікерування, перепакування та будь-яку додаткову необхідну обробку   Вашого товару.

  Вам не потрібно витрачати час і кошти на непрофільну діяльність. Оренда складу, підбір персоналу, автоматизована   облікова система, складська техніка, автомобільний транспорт, амортизація і податки - блок роботи, який ви можете   сміливо віддати професіоналам.

 Характеристика наших складів

 Для послуг складської логістики «Всесвіт» надає оснащені відповідно до сучасних вимог до зберігання та обробки  продукції  приміщення, що обслуговуються професіоналами.

- Сучасний складський комплекс - цегла / бетон.

- Регульований температурний режим зберігання: від +2 до +4 ° C; від +5 до + 12 ° C; + 20 ° C.

- Підлоги промислові наливні з антипиловим покриттям.

- Система вентиляції.

- Система опалення: зима - стаціонарне; літо - кондиціонування.

- Сучасна система охоронної сигналізації та відеоспостереження.

- Аварійні системи електроживлення (резервне енергозбереження).

- Майданчики для відстою та маневрування великовантажних автомобілів

- Крита рампа.

- Огороджена під цілодобовою охороною, освітлена впорядкована територія.

- Сувора пропускна система доступу.

 «Всесвіт» пропонує такі види зберігання вантажів в рамках складської логістики:

 1. Стелажне (палети).

 2. Ячеєчне (ящики і короби).

 3. Підлогове (призначене для негабаритних вантажів).

 Сховища оснащені відповідно до всіх сучасних вимог, ми пропонуємо багатоярусну стелажну систему, реалізуємо   виділене зберігання під кожну торгову марку.

 Пропускна здатність рампи - до десяти автомобілів на розвантаження-навантаження. Висока швидкість   вантажообігу і гарантії збереження вантажів.

Високий рівень комплексу складських послуг досягнуто  завдяки максимальній автоматизації процесів обробки вантажів, використання сучасної спеціалізованої складської техніки і мінімізації «людського фактора».

Функції, пов'язані з організацією і обробкою вантажів на складах для оптової торгівлі включають в себе:

- Вантажні розвантажувальні роботи.

- Приймання товарів і розміщення продукції в місця зберігання.

- Відбор замовлень; комплектування і упаковку для ваших клієнтів.

- Стикерування, формування акційних наборів.

Технології складської логістики

Автоматизацію складських процесів здійснює операційна система управління складом - WMS (Warehouse Management System) на базі програми «1С: WMS Логістика. Управління складом», яка дозволяє безпомилково підібрати замовлений клієнтами товар, провести інвентаризацію, відстежити терміни придатності товару.

Відбір замовлень і розміщення товару в місця зберігання здійснюється мобільними радіотерміналами зі сканерами штрих-коду Motorola Symbol Technologies, також склади оснащені мобільними і стаціонарними принтерами штрих-кодів Zebra Technologies.

Ми використовуємо системи електронного обміну обліку інформації.

Користуючись складськими логістичними послугами ГК «Всесвіт», ви можете бути впевнені, що ми подбаємо про ваш товар і виконаємо в обумовлені терміни всі умови договору. У своїй роботі, компанія Всесвіт, використовує прості і зрозумілі принципи, на яких побудовані взаємини з нашими клієнтами.

Транспортні послуги або послуги відповідального зберігання розраховуються нашими фахівцями індивідуально для кожного клієнта.