Головна
Публікації
В Україні продовжується зростання цін

В Україні продовжується зростання цін

Різкий стрибок курсу долара в Україні в лютому 2015 року, за думкою експертів, потягне за собою підвищення цін на всі товари, перш за все через подорожчання енергоресурсів.

Лютневий колапс гривні спричинить підвищення цін на початку квітня, перш за все через підвищення цін на пальне, яке потягне за собою загальне подорожчання перевозок, а значить – і товарів, що перевозяться.

Інфляція пришвидшилась, якщо в січні вона становила 28,5%, що вже було вражаючим показником, то на початку року вона становила 34,5%. Девальвація гривні і підвищення комунальних тарифів зійшлися одночасно, створивши непросту ситуацію для української економіки.

Незважаючи на зусилля НБУ щодо «відкочування» курсу долара, ситуація в країні все ще залишається напруженою і вимагає відповідального підходу від усіх, хто залучений в торгівельні процеси. Це стосується як великих постачальників продуктів харчування, так і імпортерів продуктових товарів в Україну. ГК «Всесвіт» надає найякісніші послуги по організації імпорту та логістики.