Головна
Публікації
Україна та Ізраїль продовжать розвивати торговельні відносини

Україна та Ізраїль продовжать розвивати торговельні відносини

У найближчі роки між Україною та Ізраїлем постійно розвиваються двосторонні відносини в сфері сільськогосподарської та продовольчої торгівлі.

Під час зустрічі заступник Мінагрополітики з питань євроінтеграції Ольги Трофімцевої, послом Ізраїлю Еліави Білоцерківського і заступника голови "МАШАВ" Юваля Фукса говорилося про продовження і подальший розвиток торговельних відносин.

Заступник міністра зазначила, що Ізраїль входить в 20 головних імпортерів української продукції, і на наступний рік українські аграрії не хочуть знижувати темпи зростання.

У свою чергу, пан Юваль Фукс зазначив, що Україна стала головною країною для "МАШАВ" в області надання допомоги щодо поліпшення технологій, реалізації проектів та розвитку аграрного сектора. Також було відзначено, що в наступному році тренінги для профільних фахівців стануть ще інтенсивніше, буде збільшено кількість місць для навчання за даними програмами.

Компанія «Всесвіт» є передовою логістичною компанією, яка надає послуги в області доставки і зберігання продовольчих товарів.

Нагадаємо, що в Україні продовжує падати виробництво молока.