Головна
Публікації
Скільки магазинів відкрили рітейлери України в 2018 році?

Скільки магазинів відкрили рітейлери України в 2018 році?

Для мереж FMCG-магазинів (ті, що спеціалізуються на поширенні товарів повсякденного попиту) 2017 рік пройшов по-різному.

Лідером за кількістю нових відкритих об'єктів стала АТБ, яка відкрила 85 магазинів (причому останні десять – за лічені передноворічні дні), довівши загальне число магазинів до 917. Найбільше магазинів було відкрито на заході країни. Прискорене освоєння продовжиться і в 2018 році, в тому числі відкриється понад 100 дискаунтерів.

Fozzy Group, ще один визнаний лідер українського рітейлу, відкрив 35 нових магазинів під різними брендами – шість нових об'єктів «Сільпо», п'ятнадцять нових «Фора», був відкритий четвертий Le Silpo і преміальний магазин Favore, а також 12 нових дискаунтерів мережі THRASH!.

Auchan в 2017 році діяв інакше, поглинаючи об'єкти конкурентів – французький рітейл викупив десять торгових об'єктів у гіпермаркетів Караван, і тепер кількість магазинів АШАН зросла до 20.

Більш скромні досягнення у мережі VARUS – 5 нових магазинів, два в Дніпрі і по одному в Києві, Павлограді та Запоріжжя. NOVUS відкрив три магазини. А ЕКОмаркет й того менше – всього один об'єкт.

«Всесвіт» співпрацює з усіма найбільшими мережами роздрібної торгівлі, займаючись імпортом продуктів харчування в Україні.

Нагадаємо, що в 2022 році зміняться стандарти виробництва українського цукру.