Головна
Публікації
Великі українські торгівельні центри відзначають зростання товарообігу

Великі українські торгівельні центри відзначають зростання товарообігу

Незважаючи на зниження товарообігу в Україні на 8,6%, експерти відзначають позитивні тенденції, пов’язані зі збільшенням прибутків торгівельних регіональних центрів.

Цей процес відбувається за рахунок перерозподілу попиту в відвідувачів. Локальні, невеликі ТЦ, а також заміські молли їх втрачають, а українці все більше ходять у великі торгівельні центри. Причина успіху таких ТРЦ, як, наприклад, Ocean Plaza, Sky Mall і Dream Town, полягає в грамотному підборі брендів товарів, дизайні, адекватній співпраці з орендаторами і широкому асортименті послуг. Приріст відвідування, в свою чергу, позитивно впливає на прибутки орендаторів, що дозволяє втримувати рівень сервісу в великих ТЦ на високому рівні.

Торгівельні центри за міською межею страждають, перш за все, від подорожчання бензину, тому спостерігається 30% зростання прибутків міських молів в порівнянні з заміськими.

ГК «Всесвіт» співпрацює з великими постачальними продуктів харчування, займається дистрибуцією роздрібних товарів по Україні. Крім того, «Всесвіт» надає клієнтам логістичні послуги – як складські, так і транспортні.