Сипуча бакалія

 

ТМ « Добра міра» - це екологічно чистий продукт, який не містить генетично - модифікованих інгредієнтів. Це добірна крупа, що пройшла багаторівневий контроль якості. Це також оптимальний обсяг пакета, що дозволяє за одну покупку придбати 6 видів круп, які помістяться навіть в невеликій сумочці ( 1 пак = 400 гр. * 6 = 2,4 кг).

І врешті-решт, ТМ «Добра міра» - це економія місця на Вашій кухні без обмеження асортименту - всі необхідні крупи вмістяться на 1 невеликий поличці.

«Тьотя Соня». Раз - і готово!

«Тьотя Соня» - найкраща помічниця господині! Тому з лінійки продуктів, що випускаються під торговою маркою «Тьотя Соня», легко і просто за 15 хвилин приготувати повноцінний обід, що складається з декількох страв на будь-який смак.

Чим сьогодні порадувати себе і сім'ю - курячим супом з вермішеллю або грибним супом з грінками, млинцями або оладками, лимонним кексом або тортом «Космос» - вирішувати вам. Ми вже подбали про те, щоб їжа вийшла смачною і корисною. Головне - не бійтеся експериментувати! Тим більше що етикетка кожного з наших продуктів містить докладний рецепт його приготування.

 Створюємо продукти для повноцінної, якісної життя, та робимо  їх   доступними!

 Спробуйте серію продукції Healthy Generation -БЕЗ цукру, пальмової олії,   рафінованого пшеничного борошна, модифікованого крохмалю і окрема   серія безглютенових продуктів.

 З турботою про Ваше здоров'я!