Головна
Публікації
Влада Києва запрошує жителів столиці обговорити ринкову ситуацію

Влада Києва запрошує жителів столиці обговорити ринкову ситуацію

Київська міська влада запрошує жителів міста на обговорення умов торгівлі на ринках в столиці. Планується детально обговорити проект, який чекає на підтвердження КГГА – «Про затвердження Правил торгівлі на ринках у місті Києві».

Під час регулювання роздрібної торгівлі необхідно враховувати також як думки обивателів, так і точку зору представників підприємств, тісно з нею пов’язаних. ГК «Всесвіт» є одним з лідерів харчової дистрибуції в Україні – ми співпрацюємо з вітчизняними та зарубіжними продовольчими компаніями, та отримуємо від них найкращі товари для наступного продажу в найбільших мережах магазинів. Крім того, ми займаємося наданням послуг, пов’язаних з складською логістикою – оптимізації роботи персоналу та простору, транспортною логістикою, яка використовується в системі постачання товарів.

Програма проекту розробляється Департаментом промисловості та розвитку підприємництва КГГА, її головна ціль – вдосконалити та виправити помилки та хиби теперішніх правил торгівлі у столиці.

Ось такі пункти оговорюються в документі:

  • Норми функціонування ринків на території Києва.
  • Питання організації роздрібної та оптової торгівлі в Києві сільгосппродукцією тваринного та рослинного походження, а також непродовольчими товарами, худобою, тваринами та їжею для них.
  • Система надання основних та додаткових послуг ринками Києва.
  • Питання дотримання санітарних, пожежних, ветеринарних нормативів, правил технічної безпеки, праці та споживачів.

Київрада закликає зацікавлених в висловленні громадської думки жителів Києва приєднатися до розроблення проекту, надсилати письмові чи електронні пропозиції на адресу: вул. Терещенковська, 11-А, м. Київ, 01004, Департамент промисловості та розвитку виконавчого органу Київської міської ради. Пропозиції будуть оброблені та враховані в процесі вдосконалення Правил.

Нагадаємо, що згідно з даними державної статистики, економіка України потрохи виходить з затягнутої кризи.