Головна
Публікації
В січні експорт українських товарів в Євросоюз впав на 12%

В січні експорт українських товарів в Євросоюз впав на 12%

У січні, за даними державної статистики, відчутно знизився експорт українських товарів до Європейського союзу. За даними Держстату, зниження досягло 11,7% відсотків у порівнянні з січнем минулого року.

ГК «Всесвіт» використовує в своїй роботі якісні методики та досвід кваліфікованих фахівців. Здійснюючи імпорт в Україну якісної європейської продукції, ми також не забуваємо про вітчизняних виробниках. Здійснюючи логістичне обслуговування, ми працюємо з найбільшими торговими представниками України, а також робимо все, щоб український споживач отримав якісну продукцію.

За перший місяць 2016 року експорт України в ЄС склав $ 50,9 млн, склавши 46,5% від загального обсягу. Серед країн, які найбільше купують українські товари, лідерами стали Польща та Іспанія (по 6,3% від загальної кількості), Німеччина (5,4%), Італія (5,3%), Нідерланди (5,1%) та Угорщина ( 3,6%).

Варто також відзначити, що експорт в СНД склав всього $ 246 млн дол., впавши в порівнянні з січнем 2015-го на 48,6%. Таким чином загальне падіння експорту склало 31,9%. Частка Росії в загальній сумі склала 7,9%.

Нагадаємо, що недавно стало відомо про темпи падіння роздрібної торгівлі в Україні.