Головна
Публікації
Оптові ціни на яблука в Україні досягли найнижчої позначки за останні роки

Оптові ціни на яблука в Україні досягли найнижчої позначки за останні роки

Оптова вартість українських яблук впала до найнижчого показника за останні шість років. На даний момент за кілограм яблук дають від чотирьох до дев'яти гривень за кіло, в три рази дешевше, ніж в 2015-му.

Компанія «Всесвіт» працює як дистриб’ютор якісного продовольства, яке вироблено як в Україні, так і в країнах зарубіжжя. Використовуючи сучасні методи складської логістики, ми оптимізуємо розміщення товарів, зводячи до мінімуму витрати. З нами вигідно працювати як великим торговельним мережам, так і більш «компактним» клієнтам, які ще тільки розвиваються. Ми орієнтовані на довгострокові відносини та пропонуємо гнучкі умови для всіх клієнтів.

Несприятливі умови для садівників склалася в 2016-му – яблучна продукція, в залежності від сорту та якості, коштує 4-9 грн/кг, тобто (0,14-0,32 євро/кг). Зниження цін в три рази проявилося через втрату російських ринків. Тому навіть вкрай низький рівень яблучного імпорту в країну (17,1 тис. тон яблук, що в більш ніж три рази нижче, ніж за той же період 2014/2015) не може нормалізувати рівень цін на яблучну продукцію.

Нагадаємо, що запаси пшениці в Євросоюзі продовжують знижуватися через вигідних цін на експортне зерно.