Головна
Публікації
Названі найбільші виробники цукру в Україні

Названі найбільші виробники цукру в Україні

Цукрове виробництво в Україні бурхливо розвивається, сахарозаготовлюючі заводи, які раніше зупилися, відновлюють роботу. Згідно з даними асоціації «Укрцукор», за 2016 рік українські цукрозаводчики наростили виробництво майже на 40%.

Висока якість транспортної логістики в Україні, яка проводиться ГК «Всесвіт», забезпечується використанням сучасних напрацювань в цій галузі. Оперативність та оптимальність – важливі пріоритети під час дистрибуції, транспортування, зберігання.

Збільшення потужності стало можливим також завдяки збільшення посівної площі цукрових буряків на 19%. Україна за сезон 2016-2017 виготовила 2 млн т цукру. Лідерами стали Радехівський цукровий завод (140,5 тис. т цукру), Крижопільський цукровий завод (135,9 тис. т) і Гайсинський цукровий завод (117 тис. т).

За словами керівника аналітичного відділу «Укрцукор» Руслани Бутило, дефіцит на світовому ринку цукру буде стимулювати українських цукрозаводчиків нарощувати потужності. Також пані Бутыло прогнозує, що, можливо, в наступному сезоні буде запущено ще 3-4 заводу.

Нагадаємо, що в кінці минулого року ціна на цукор стрибнула вгору.