Головна
Публікації
«МЕТРО Кеш Енд Кері» відкриває нові магазини «Бери-Вези» в чотирьох містах України

«МЕТРО Кеш Енд Кері» відкриває нові магазини «Бери-Вези» в чотирьох містах України

Після ребрендінгу магазинів «МЕТРО База» в Тернополі, Луцьку, Кременчуці та Кіровограді відкрилися оновлені магазини оптової торгівлі під назвою «Бери-Вези».

По словам директора з продажу «МЕТРО Кеш Енд Кері Україна» Юлії Пилипенко, німецький торгівельний велетень продовжує направляти інвестиції в економіку нашої країни, постійно модернізуючи мережу і створюючи нові можливості для малого та середнього бізнесу в Україні. За словами пані Пилипенко, назва «Бери-Вези» – це інтерпретація оригінального «Cash & Carry», яка була вибрана завдяки вибіркам фокус-груп клієнтів.

«Бери-Вези» створено для професійних оптових клієнтів. Більш ніж 1500 найменувань продовольчих товарів, які необхідні для ведення дрібнороздрібної торгівлі. За словами організаторів, з часом асортимент представлених товарів буде поповнюватись в залежності від вимог покупців. Також важливим нововведенням стало включення двох рівнів цін – роздрібної так оптової.

«МЕТРО Кеш Енд Кері Україна» є постійним клієнтом ГК «Всесвіт», яка займається дистрибуцією продуктів харчування в Київ та по Україні. Також, «Всесвіт» – один з лідерів організації транспортної та складської логістики для компаній України. Високий професіоналізм та багатий досвід забезпечує ефективність нашої діяльності.