Головна
Публікації
Кабмін схвалив закон про регуляцію виробництва цукру

Кабмін схвалив закон про регуляцію виробництва цукру

Кабінет міністрів України схвалив законопроект «Про державне регулювання виробництва цукру та цукрових буряків у період з 1 вересня 2016 до 1 вересня 2017». Це сталося 20 січня на черговому засіданні. Про це повідомила заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова. Таким чином планується регулювати квоти на постачання на державному рівні.

ГК «Всесвіт» займається імпортом в Україну різноманітних товарів зарубіжного виробництва, ми працюємо з найбільшими торговельними мережами України, доставляючи популярні та якісні товари в місця призначення. Крім того, «Всесвіт» – це також транспортно-логістична компанія, яка організовує і допомагає продумати логістику підприємств, їх складів, транспортної системи. Досвідчені працівники нададуть послуги вищої якості, допомагаючи розвивати і покращувати процеси, пов'язані з операціями з товаром.

Проект передбачає встановлення граничної квоти поставки цукру на внутрішній ринок з вересня 2016 з вересня 2017, яка буде дорівнювати 1670 тис. тон.

Нагадаємо, що за даними держстатистики, за минулий рік істотно знизився рівень експорту продукції в Україні. Причиною тому є тренд імпортозаміщення, розповсюджений у країні через кризу.