Головна
Публікації
Антимонопольний комітет оштрафував вітчизняних рітейлерів на 203 млн грн

Антимонопольний комітет оштрафував вітчизняних рітейлерів на 203 млн грн

Антимонопольний комітет України зобов’язав 14 українських торгових мереж виплатити 203, 616 млн грн за участь у змові, яка призвела до підвищення цін на продукти харчування в період з 2010 по 2011 роки.

В коментарях до рішення було вказано, що діяльність картеля призвела до обмеження конкуренції, через що склалася несприятлива ситуація як для виробників, так і для постачальників. Гальмувалися процеси введення інновацій та отримання інвестицій, а також стримувались малий та середній бізнеси.

Всі рітейлери, які фігурували у справі, були визнані винними в порушенні закону, як повідомляє директор Української торгової асоціації Ігор Кишко.

На додачу до рішення будуть прикріплені рекомендації про ведення бізнесу. Зараз АМКУ займається питанням недавнього неоправданого подорожчання продуктів харчування. Спеціалісти провели моніторинг цін на продовольчі товари та передали інформацію конкурентам для координації їх дій.

ГК «Всесвіт» – надійний та досвідчений гравець у світи української та зарубіжної дистрибуції продуктів харчування в Київ та по Україні. Крім того, «Всесвіт» займається наданням транспортно-логістичних послуг для зацікавлених компаній.