Головна
Публікації
Американські експерти відзначили потенціал України стати лідером вирощування фруктів та овочів

Американські експерти відзначили потенціал України стати лідером вирощування фруктів та овочів

У Міністерстві торгівлі США відзначили, що при сприятливих погодних умовах та завдяки чорноземам Україна може стати лідером з вирощування фруктів та овочів у світі.

Український ринок має великий потенціал продовольчої продукції. Компанія «Всесвіт» здійснює дистрибуцію продуктів харчування по найпопулярнішим торговельним мережам в Україні. Сучасна логістика та обладнані склади – запорука якісного зберігання та доставки продовольства.

Американські експерти провели дослідження, яке показало, що завдяки поштовху в модернізації виробництва агропродукції в останні роки й третини запасів чорнозему в світі, Україна може зайняти лідируючі позиції в Європі та в усьому світі. На даний момент країна займає п'яте місце за рівнем виробництва плодово-овочевої та ягідної продукції та одинадцяте – з органічного землеробства в Європі. Обсяг виробництва в сфері оцінюється в 22 млн доларів, а окупність інвестицій на 300% робить сферу органічного виробництва одним з найбільш привабливих секторів для вкладення грошей.

Зараз необхідно продовжувати переорієнтацію виробництва на нові ринки після поступового відходу від ринку Росії, це дозволить досягти вражаючих результатів уже в найближчі роки.

Нагадаємо, що недавно з'ясувалося, що Україна і Білорусь можуть істотно збільшити товарообіг між країнами.