Головна
Логістика
Транспортна логістика

Транспортна логістика

Транспортна логістика в Україні від групи Компаній «Всесвіт»

Група компаній «Всесвіт» надає повноцінний комплекс транспортно-експедиторських послуг. Використання сучасного транспорту дозволяє виконувати всі договірні умови якісно і в строк. «Всесвіт» пропонує багаторічний досвід роботи в сфері транспортної логістики в Україні з зарубіжними та вітчизняними партнерами.

Робота з клієнтами

Ми працюємо з найбільшими національними мережами, зокрема, «Novus», ЕКО-маркет, «Billa» і «METRO» обслуговуємо по торговим точкам. Загальна кількість точок доставки досягає більше 5000 по всій території України.

Ми пропонуємо широкий вибір послуг, пов'язаних з транспортною логістикою:

  • Перевезення вантажів по всій Україні від однієї коробки, палети.
  • Доставка вантажів по системі «склад-склад», «двері-двері».
  • Перевезення нестандартних (негабаритних) вантажів.
  • Стійкий, надійний графік - доставка за 24, 48 годин.
  • Гарантована здача товару на рампі, робота з запереченнями, своєчасне повернення пакета супровідних документів.
  • Доставка збірних вантажів (крос-док) по всіх регіонах України до всіх ваших клієнтів - торгових центрів, магазинів, дистриб'юторів, оптовиків, АЗС, інтернет-магазинів.

ГК «Всесвіт» здійснює перевезення за допомогою власного автопарку надійних вантажівок. Серед них авто вантажопідйомністю в 3,5, 5, 10 і 20 тон. Кожна машина оснащена системою GPS-навігації.

Налагоджений механізм роботи ГК «Всесвіт» в області логістики в Україні дозволяє компанії надавати високоякісні послуги з повною прозорістю та індивідуальним підходом до кожного кліенту. Завдяки налагодженому алгоритму, «Всесвіт» точно в строк здійснює вантажні перевезення по всій Україні.