Головна
Публікації
В США прогнозують врожай зерна в Україні на рівні 60 млн т.

В США прогнозують врожай зерна в Україні на рівні 60 млн т.

Міністерство сільського господарства США передвіщає, що в 2016-2017 маркетинговому році в Україні урожай зерна складе 58,9 млн т. З них зерна на експорт – 31,83 млн т. Таку інформацію виклали на офіційному сайті відомства.

Стабільна ситуація на ринку зерна – це гарантія адекватного функціонування всієї харчової та аграрної промисловості. «Всесвіт» багато років працює з різними представниками харчової продукції українських та зарубіжних виробників. Репутацію надійного дистриб'ютора продуктів харчування ГК «Всесвіт» заробив завдяки розвиненій системі логістичного обслуговування а, сучасна практика дозволила відточити методи роботи з поширенням товарів.

Згідно з американськими даними, урожай буде складатися з 24 млн т. пшениці, 34,9 млн т. фуражного зерна (близько 24 млн т. кукурудзи і 7,8 – ячменю).

Експорт складе 20,33 млн т. фуражного зерна (17 млн ​​т. кукурудзи і 3,3 – ячменю) і 11,5 млн т. пшениці.

Нагадаємо, що згідно з підрахунками експертів, в цьому році в Україні буде експортовано рекордну кількість зернових. У період маркетингового року 2015-2016 прогнозується експорт в розмірі 37 млн ​​т. (Мінагропрод) або 36 млн т. (Українська зернова асоціація).