Головна
Логістика
Транспортна логістика

Транспортна логістика

Транспортна логістика в Україні від Групи Компаній «Всесвіт»

Група компаній «Всесвіт» займається організацією транспортної логістики і наданням повноцінного комплексу транспортно-експедиторських послуг. Використовуючи сучасний транспорт, наші кваліфіковані перевізники в терміни виконають всі умови договору. «Всесвіт» пропонує багаторічний досвід роботи в сфері транспортної логістики в Україні з зарубіжними та вітчизняними партнерами.

Робота з клієнтами

Ми працюємо з найбільшими національними мережами рітейлерів, зокрема, «Novus», ЕКО-маркет, «Billa» та «METRO» обслуговуємо по торговим майданчикам адрес. Загальна кількість точок доставки досягає понад 4200 по всій території України.

Ми пропонуємо широкий вибір послуг, пов'язаних з логістикою транспорту:

  • Перевезення вантажів по всій Україні від однієї коробки, палети.
  • Доставка вантажів по системі «склад-склад», «двері-двері».
  • Перевезення нестандартних (негабаритних) вантажів.
  • Стійкий, надійний графік – доставка за 24, 48 годин, ви отримаєте свій товар точно в строк.
  • Гарантована здача товару на рампі, робота з запереченнями, обов'язкове повернення пакета супровідних документів.
  • Доставка збірних вантажів (крос-док) по всіх регіонах України до всіх ваших клієнтів – торгових центрів, магазинів, дистриб'юторів, оптовиків.

ГК «Всесвіт» здійснює перевезення за допомогою власного автопарку надійних вантажівок. Серед них авто вантажопідйомністю в 3,5, 5, 10 та 20 тонн. Кожна машина оснащена системою GPS-навігації, це значно скорочує проходження маршруту.

У систему завдань транспортної логістики входять:

  1. Організація діяльності транспортно-складського процесу.
  2. Розробка оптимального і вигідного маршруту.
  3. Приведення в дію робочих систем вантажоперевезень.

Налагоджений механізм роботи ГК «Всесвіт» в цій галузі логістики дозволяє компанії надавати високоякісні послуги з повною прозорістю і індивідуальним підходом до клієнтів і їх замовленнями. Завдяки власним логістичним комплексам, «Всесвіт» швидко і точно в строк здійснює вантажні перевезення по всій Україні, надає послуги зі зберігання.