Головна
Логістика

Логістика

Логістика в Україні від ГК «Всесвіт»

«Всесвіт» вже більше двадцяти років надає послуги логістичної компанії, нашими клієнтами є вітчизняні та міжнародні виробники, дистриб'юторські компанії та торгові мережі. ГК «Всесвіт» має розвинену мережу регіональних представництв, співпрацюючи з партнерами по всій Україні. Ми надаємо послуги з відповідального зберігання товару на складах повного циклу в Києві, Дніпропетровську, Львові, Одесі та на крос-докових складах Харкова, Вінниці, Черкас, Сум, Полтави, Миколаєва (тимчасово не працюють склади в Донецьку, Луганську і АР Крим). Наші склади відповідають всім сучасним вимогам та повноцінно обладнані, ми діємо в строго затверджені терміни, також ми маємо в своєму розпорядженні парком особистого вантажного транспорту для доставки товарів наших клієнтів.

Група компаній «Всесвіт». Логістичні послуги в Україні

Переваги логістики в Україні від ГК «Всесвіт»:

1. Відкритість і прозорість усіх процесів співробітництва.

2. Повний комплекс послуг складської та транспортної логістики.

3. Індивідуальний підхід до клієнтів.

4. Високі стандарти роботи, підтверджені двадцяти трирічною співпрацею з провідними вітчизняними та міжнародними брендами.

5. Гнучкі фінансові умови для клієнтів.

Імпортерам

Ми надаємо організацію «технічного імпорту» та повне логістичне обслуговування.

Виробникам

Успішний досвід м'якого поетапного переходу від власної логістики виробника до зовнішньої логістики. Пропонуємо гібридну систему обслуговування мережевого роздробу як прямими контрактами виробника, так і нашими – дистриб'юторськими.

Дистриб'юторам

Реалізуємо крос-докові замовлення дистриб'ютора в національні та локальні мережі, щотижневий графік доставки в будь-яку точку України, без обмеження по мінімальній партії. Робота з претензіями на рампі клієнта.

Нашими партнерами є всі найбільші українські роздрібні торгові мережі: «Сільпо», Novus, «АТБ», «Фора», Billa та ін. Пряму дистрибуцію ми здійснюємо в «Мегамаркет», «Епіцентр», «Космо», «Наш Край» та ін. Наші партнери-виробники: «Верес», Sen Soy, Heinz, «Ніжин», «Онисс», Hyleys та багато інших представників продовольчого виробництва в Україні.

Ми реалізуємо логістику в Києві та інших містах країни на найзручніших для клієнта умовах.