Головна
Дистриб'юцiя

Дистриб'юцiя

Група Компаній «Всесвіт»: дистриб'юція продуктів в Україні

Група компаній «Всесвіт» забезпечує повний комплекс послуг дистриб'юції по Україні. Використовуючи сучасні методики та багаторічний досвід роботи на українському ринку, «Всесвіт» став один з впевнених лідерів даної галузі. Карта обслуговування нашої компанії покриває практично всю територію України. Десятки тисяч клієнтів отримують необхідні товари за відпрацьованими нами логістичним схемами. Бренди, з якими ми працюємо – це кращі вітчизняні та зарубіжні виробники, продукція яких, завдяки нашій дистриб'юції, виявляється на полицях магазинів найбільших торгових мереж.


Дистриб'юція по Україні: наші відділення і партнери

Для зручності та оптимальної організації роботи, центральний офіс ГК «Всесвіт» розташований в Києві, а представництва – в Одесі та Дніпрі. Ми оперативно реагуємо на замовлення, швидко вирішуємо поставлені завдання, які стосуються дистриб'юції. Відпрацьовані робочі схеми та ефективність роботи наших співробітників - ось головні переваги послуг від ГК «Всесвіт».

Як провідний дистриб'ютор в Україні, компанія реалізує товари безпосередньо через національні та регіональні роздрібні мережі, стандартну роздріб, а також оптових клієнтів та клієнтів сегменту HoReCa. Наші партнери – це Ашан, Metro, АТБ, Fozzy Group, Novus, Billa, Фуршет, ЕКО Маркет, Велика Кишеня, Варус, Таврія, Епіцентр, Космо та інші.