Головна
Дистриб'юцiя

Дистриб'юцiя

ГК «Всесвіт»: дистриб'ютор продуктів харчування в Києві та Україні

Група компаній «Всесвіт» забезпечує повний комплекс послуг дистрибуції продуктів харчування по всій Україні. Використовуючи сучасні методики та багаторічний досвід роботи на українському ринку, «Всесвіт» став один з впевнених лідерів даної галузі. Великий харчовий дистриб'ютор України, карта обслуговування нашої компанії покриває майже всю територію України. Десятки тисяч клієнтів отримують необхідні товари за відпрацьованим нами логістичними схемами. Бренди, з якими ми співпрацюємо – це найкращі вітчизняні та зарубіжні виробники, продукція яких, завдяки нашій дистриб'юції продуктів харчування, опиняється на полицях магазинів з найбільших торгових мереж.

Дистрибуція продуктів харчування в Україні: наші відділення та партнери

Для зручності та оптимальної організації роботи, центральний офіс ГК «Всесвіт» розташований у Києві, а представництва – в Одесі, Львові та Дніпропетровську – ми оперативно реагуємо на замовлення, швидко вирішуємо поставлені завдання, які стосуються дистрибуції продуктів харчування. Потужні логістичні схеми та ефективність роботи наших співробітників – ось головні пріоритети «Всесвіту».

Як провідний дистриб'ютор України, компанія реалізує товари як без посередників, так і через національні та регіональні роздрібні мережі рітейлерів. Серед наших партнерів такі гіганти української торгівлі як «Ашан», Metro, Novus, «Фуршет», «Сільпо», «ЕКО Маркет».

Дистрибуція продуктів харчування – необхідний і важливий процес, який повинен бути реалізований на високому професійному рівні. ГК «Всесвіт» робить все можливе, щоб постійно підвищувати якість свого обслуговування, поліпшувати результативність і представляти партнерам і клієнтам по-справжньому європейський сервіс дистрибуції.