Про компанію

       Група компаній «Всесвіт» заснована в 1994 році та є однією з найбільших компаній в Україні у сфері імпорту, дистриб'юторських та логістичних послуг. Використовуючи багаторічний досвід в сфері логістичного обслуговування і дистриб'юції, ми працюємо з передовими зарубіжними і вітчизняними продуктовими компаніями.

       Наша діяльність стосується багатьох сфер – від проведення переговорів з національними мережами, узгодження умов співробітництва, матриці представленості, опрацюванням заявок, комплектації замовлень і до доставки товару на торгові майданчики України.

       Вам не потрібно витрачати час і кошти на непрофільну діяльність. Оренда складу, підбір персоналу, автоматизована облікова система, складська техніка, автомобільний транспорт, амортизація і податки – блок роботи, який ви можете сміливо віддати професіоналам. 

Дистриб'юція та імпорт

       Група компаній «Всесвіт» надає повний комплекс послуг від митного оформлення вантажів, висновку продукції на ринок, до розвитку продажів і просуванню імпортних торгових марок на український ринок.

       Ми здійснює пряму дистриб'юцію по всім національним мережам України. Торгова команда в Києві здійснює підключення стандартної роздрібної торгівлі по вашому продукту.

       Наші регіональні менеджери по Україні залучать до побудови продажів в кожній області провідних дистриб'юторів регіону, оптові та нестандартні канали збуту продукції.

       У торгову команду «Всесвіт» входять менеджери, які знають зі свого досвіду, як провести плідні переговори, узгодити матрицю представленості в залежності від форматів майданчиків, відкоригувати актуальний товарний запас в торгових залах, домовитися про економічно обґрунтованих промозаходів, спрямованих на просування вашої торгової марки.

       Група компаній «Всесвіт» – системний дистриб'ютор з надійною репутацією з 1994 року!

Логістична компанія

       Що означають терміни 3 PL оператор, СОХ, WMS? З нашої логістичної компанією вам немає необхідності занурюватися в тонкощі транспортної та складської логістики, ми вже більше 20 років на цьому ринку. Ми організуємо СОХ (склад відповідального зберігання) для вашої продукції в наших складських комплексах, в Києві, Дніпрі, Одесі.

       Ми пропонуємо повністю укомплектовані і захищені приміщення – цілодобова охорона, відеоспостереження, автоматизована система обліку (WMS, яка дозволяє безпомилково підібрати замовлений клієнтами товар, провести інвентаризацію, відстежити терміни придатності товару), власний транспорт, затверджені маршрути по національним мережам по всій Україні, «робота з запереченнями на рампі », своєчасне повернення документів – це, якщо коротко, те, що ми робимо кожен день.

       Готові запропонувати вам звільнитися від додаткових витрат і вищеописаних рутинних логістичних завдань. Група компаній «Всесвіт» зробить це для вас на адекватних умовах. Ви зможете сконцентруватися на розробці нових продуктів і розвитку власного бізнесу.